O NAS

Od przeszło 15 lat świadczymy usługi glazurnicze w formie firmy rodzinnej na terenie Warszawy i okolic, ze szczególnym uwzględnieniem pd.-wsch. powiatów województwa mazowieckiego. W swojej działalności kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonania, pracujemy w zwartym, zgranym zespole, współtworzonym przez doświadczonych glazurników i innych, wykwalifikowanych pracowników budowlanych, darzymy się wzajemnym zaufaniem. Każdy z członków zespołu charakteryzuje się najwyższym poziomem profesjonalizmu w swojej dziedzinie. W swoim dorobku posiadamy prace o zróżnicowanym stopniu trudności, poczynając od prostych standardowych rozwiązań, na skomplikowanych, nieszablonowych projektach architektonicznych kończąc, wykraczających niekiedy daleko poza tradycyjne układanie glazury, gresu i terakoty. Na polu usług glazurniczych nie ma zleceń których wykonania obawialibyśmy się podjąć, wychodzimy z założenia, że praktycznie każda, nawet najbardziej fantazyjna koncepcja jest możliwa do zrealizowania przy odpowiednim nakładzie pracy i umiejętnościach.

Zlecając nam remont lub wykończenie łazienki, a nawet całego mieszkania, macie Państwo pewność, że przeprowadzony zostanie on w sposób solidny i profesjonalny. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, służymy radą w doborze określonych materiałów i rozwiązań technologicznych, w ten sposób, aby były one optymalne pod kątem cen, a przede wszystkim Państwa oczekiwań. Mówiąc bardziej obrazowo, każdy z nas jako glazurnik, widział dziesiątki jak nie setki różnych aranżacji. Wykonując remont łazienki czy wykańczając mieszkanie nie wykonamy więc elementów, które byłyby nieergonomiczne lub mało praktyczne, chyba że zostaniemy o to w sposób bezpośredni poproszeni.

o-nas1
o-nas2

NASZ SPRZĘT

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie firm Raimondi, Makita, DeWalt i Rubi. Świadcząc nasze usługi nie uznajemy improwizacji, zawsze ściśle trzymamy się istniejących norm, dokumentacji systemowej i produktowej, stosujemy najlepsze, sprawdzone materiały budowlane.

W wypadku usług wykończeniowych, a już w szczególności przy układaniu płytek ceramicznych, diabeł, jak rzadko w której innej dziedzinie, tkwi w szczegółach. Detale te w pierwszym momencie mogą wydawać się mało istotne, szczególnie bezpośrednio po zakończeniu prac, kiedy mieszkanie lśni świeżością. Nie sztuką jest jednak świadczyć usługi glazurnicze czy wykonywać systemy suchej zabudowy z całkowitym lekceważeniem zasad sztuki budowlanej czy zasad BHP, wychodząc z założenia „że wie się lepiej” niż sztab specjalistów redagujących dane specyfikacje. Często takie „sprytne” improwizacje, wdrażane przez „fachowców”, którzy tydzień temu pojawili się na budowie, mimo tego, że w krótkim czasie pozwalają oszczędzić czas i pieniądze, to w długim okresie rodzą bardzo nieprzyjemne konsekwencje. W skrajnych przypadkach zdarzało się, że zlecano nam remonty łazienek, które zostały już „wykończone” parę tygodni wcześniej. A nawet jeżeli nie, to z czasem jednak, ukryte wady, których pozostawianie stało się normą na rynku, dają o sobie znać: płyty odchodzą od podłoża, na zabudowach i sufitach pojawiają się spękania, po zainstalowaniu oświetlenia okazuje się, że ściany nie są tak równe jak się pierwotnie wydawało, co jest szczególnie irytujące, kiedy jesteśmy poniekąd „zmuszeni” użytkować dany lokal na co dzień.

NASZE REALIZACJE

Z naszej zaś strony oferujemy olbrzymią różnicę jakościową, która towarzyszy naszym klientom lata po ukończeniu prac. Przede wszystkim wykonujemy remonty i adaptacje łazienek, w ramach usługi kompleksowej świadczymy też inne prace o niższym stopniu trudności: montaż konstrukcji w systemie suchej zabudowy, prace malarskie i tynkarskie. Przed rozpoczęciem robót szacujemy bardzo skrupulatnie ich koszt oraz szacunkowy koszt materiału w oparciu o zamieszczony na stronie cennik, tak abyście mieli Państwo jasność co do skali niezbędnych wydatków. Pracując nad danym projektem wkładamy w niego całe serce, ponieważ wierzymy, że nabywca będzie cieszył się danym wnętrzem przez następne kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt lat.

Przeglądając zdjęcia z realizacji proponuję zwrócić uwagę na symetrię fug (mają one wszędzie taką samą szerokość i schodzą się idealnie pod kątem prostym), na idealną płaszczyznowość powierzchni, na dokładność wykonania spadków (odpływy liniowe), na dokładność wykonania naroży zewnętrznych (tzw. szlify dwustronne), na dokładność wykonania fug silikonowych. Układamy wszystkie odmiany glazury, gresu i terakoty, włącznie z prefabrykowanym kamieniem naturalnym.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Zobacz więcej