Remonty mieszkań Warszawa

Wykonując od ponad piętnastu lat remonty mieszkań na terenie Warszawy i okolic, pozostajemy wierni zasadzie, że żadne ograniczenia konstrukcyjne i budżetowe nie mogą być przeszkodą w stworzeniu wymarzonej przez Państwa aranżacji wnętrz. Jako firma o rodzinnym charakterze, oferujemy kompleksowe usługi remontowe oraz instalacyjne, na pierwszym miejscu stawiając profesjonalizm oraz staranność wykonywanych przez siebie prac. Tworząc zespół wzajemnie wspierających się, wykwalifikowanych specjalistów, z powodzeniem przeprowadzimy zarówno drobny, jak i generalny remont Państwa domu, mieszkania lub biura. Choć naszą specjalnością jest profesjonalne glazurnictwo, rozszerzyliśmy profil wykonywanych przez siebie prac, dzięki czemu mogą nam Państwo zlecić dowolne prace remontowe i modernizacje wnętrz. Zakres naszych usług obejmuje:
  • usługi glazurnicze: układanie gresu polerowanego, szlifowanego i naturalnego, płyt wielkoformatowych, kwarcu spiekanego, cegły licowej,
  • nowoczesne zabudowy sufitowe, telewizyjne, podświetlane,
  • tynki ręczne oraz gładzie gipsowe,
  • tynki strukturalne oraz dekoracyjne
  • malowanie i tapetowanie,
  • ścianki działowe murowane lub w systemie suchej zabudowy,
  • kompleksowe remonty łazienek wraz z montażem armatury i wyposażenia.
W codziennej pracy stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania, będące gwarancją najwyższej jakości naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, służąc radą w wyborze najlepszych dla danej inwestycji materiałów budowlanych i aranżacyjnych. Koszty wykonywanych przez nas robót są szczegółowo szacowane przed rozpoczęciem remontu, podobnie jak ceny zastosowanych prefabrykatów. Dzięki temu, zlecając nam remont mieszkania w Warszawie lub ościennych powiatach, na których terenie również świadczymy swoje usługi, zyskują Państwo pewność, że koszt inwestycji nie przekroczy ustalonego wcześniej budżetu.

KONTAKT

F.U. Ciszewscy

ul. Macieja Rataja 86

08-400 Garwolin

NIP: 826 216 71 88

 

KONTAKT

kontakt@glazurnictwociszewscy.pl

tel 695 168 231, 665 109 366

glazura-ciszewscy-kontakt

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

[recaptcha]