Remonty mieszkań Warszawa

Wykonując od ponad piętnastu lat remonty mieszkań na terenie Warszawy i okolic, pozostajemy wierni zasadzie, że żadne ograniczenia konstrukcyjne i budżetowe nie mogą być przeszkodą w stworzeniu wymarzonej przez Państwa aranżacji wnętrz. Jako firma o rodzinnym charakterze, oferujemy kompleksowe usługi remontowe oraz instalacyjne, na pierwszym miejscu stawiając profesjonalizm oraz staranność wykonywanych przez siebie prac. Tworząc zespół wzajemnie wspierających się, wykwalifikowanych specjalistów, z powodzeniem przeprowadzimy zarówno drobny, jak i generalny remont Państwa domu, mieszkania lub biura. remonty mieszkań Warszawa Choć naszą specjalnością jest profesjonalne glazurnictwo, rozszerzyliśmy profil wykonywanych przez siebie prac, dzięki czemu mogą nam Państwo zlecić dowolne prace remontowe i modernizacje wnętrz. Zakres naszych usług obejmuje:
  • usługi glazurnicze: układanie gresu polerowanego, szlifowanego i naturalnego, płyt wielkoformatowych, kwarcu spiekanego, cegły licowej,
  • nowoczesne zabudowy sufitowe, telewizyjne, podświetlane,
  • tynki ręczne oraz gładzie gipsowe,
  • tynki strukturalne oraz dekoracyjne
  • malowanie i tapetowanie,
  • ścianki działowe murowane lub w systemie suchej zabudowy,
  • kompleksowe remonty łazienek wraz z montażem armatury i wyposażenia.
W codziennej pracy stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania, będące gwarancją najwyższej jakości naszych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, służąc radą w wyborze najlepszych dla danej inwestycji materiałów budowlanych i aranżacyjnych. Koszty wykonywanych przez nas robót są szczegółowo szacowane przed rozpoczęciem remontu, podobnie jak ceny zastosowanych prefabrykatów. Dzięki temu, zlecając nam remont mieszkania w Warszawie lub ościennych powiatach, na których terenie również świadczymy swoje usługi, zyskują Państwo pewność, że koszt inwestycji nie przekroczy ustalonego wcześniej budżetu.

KONTAKT

F.U. Ciszewscy

ul. Macieja Rataja 86

08-400 Garwolin

NIP: 826 216 71 88

 

KONTAKT

kontakt@glazurnictwociszewscy.pl

tel 695 168 231, 665 109 366

glazura-ciszewscy-kontakt

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

[recaptcha]