Pewność i solidność wykonania

Z naszej zaś strony oferujemy olbrzymią różnicę jakościową, która towarzyszy naszym klientom lata po ukończeniu prac. Przed rozpoczęciem robót szacujemy bardzo skrupulatnie ich koszt, oraz szacunkowy koszt materiału, tak,  abyście mieli Państwo jasność, co do skali niezbędnych wydatków. Pracując nad danym projektem wkładamy w niego całe serce, ponieważ wierzymy, że nabywca będzie cieszył się danym wnętrzem przez następne kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt lat.

Najwyższa jakość wykonania

Przeglądając zdjęcia z realizacji proponuję zwrócić uwagę na symetrię fug (mają one wszędzie taką samą szerokość i schodzą się idealnie pod kątem prostym), na idealną płaszczyznowość powierzchni, na dokładność wykonania spadków (odpływy liniowe), na dokładność wykonania naroży zewnętrznych (tzw. szlify dwustronne), na dokładność wykonania fug silikonowych. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Różnorodne projekty, bogate doświadczenie

Wykonujemy prace niezwykle zróżnicowane, każdy kolejny projekt jest odrobinę inny, czy to ze względu na jego techniczną złożoność czy niekiedy bardzo wysoką wartość użytych materiałów, dzięki czemu nieustannie wzbogacamy się o nowe doświadczenia. Co do zasady nie wykonujemy mebli na zamówienie, w razie potrzeby możemy jednak złożyć meble gotowe (szczególnie w wypadku mebli łazienkowych).  Zaprezentowane na zdjęciach meble kuchenne, poza jednostkowymi przypadkami (meble zakupione w sieci IKEA), nie zostały wykonane i złożone przez nas, zrealizowaliśmy jednakże takie elementy jak zabudowy, oświetlenie czy płytki w przestrzeni między-szafkowej. Instalujemy płyty indukcyjne i inne urządzenia elektrotermiczne (posiadamy stosowne uprawnienia elektroinstalacyjne).

Nie tylko płytki ceramiczne !!!

Jesteśmy przede wszystkim firmą glazurniczą, zważywszy jednak na specyfikę rynku polskiego, poszerzyliśmy naszą działalność o usługi o charakterze komplementarnym. Działając w kilkuosobowym zespole, uzupełniając się nawzajem, wykonujemy m. in. prace tynkarskie, malarskie i szeroko pojęte zaawansowane prace w technologii suchej zabudowy, przy czym cały czas bazujemy na wieloletniej praktyce i doświadczeniu.

Nie od razu Rzym zbudowano 🙂

Prace wykończeniowe zazwyczaj wymagają ogromnego nakładu pracy, co nie zawsze na pierwszy rzut oka jest oczywiste. Niepozorne mieszkanie potrafi niejednokrotnie wygenerować kontenery gruzu i pochłonąć setki roboczogodzin. Kluczowy oczywiście jest punkt wyjścia, dlatego też poniżej zamieszczam zdjęcia z początkowych etapów realizacji, tak abyście mieli Państwo pełen obraz skali trudności, jakim musieliśmy sprostać, wykonując prace, których fotografie znajdują się powyżej. Dla nas osobiście, przemiana, której dokonujemy, jest najbardziej satysfakcjonującym elementem tego zawodu.