Remonty łazienek Warszawa

W większości domów oraz mieszkań łazienka jest jednym z najczęściej użytkowanych wnętrz. Czy zatem powinien dziwić fakt, że większość z nas pragnie czuć się w niej przyjemnie i komfortowo? Zlecając nam remont łazienki w Warszawie lub okolicach, zyskują Państwo pewność kompleksowo i profesjonalnie wykonanych prac, począwszy od położenia glazury, poprzez montaż armatury i wyposażenia, aż po wykonanie najbardziej niestandardowej zabudowy. remont łazienki Warszawa Jako rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w pracach glazurniczych, rozszerzyliśmy swoją ofertę o kompleksowe remonty łazienek, obejmujące układanie glazury oraz wykonywanie wszelkich niezbędnych prac remontowych i instalacyjnych, takich jak:
  • układanie gresu, mozaiki, płyt wielkoformatowych,
  • montaż armatury łazienkowej (wanny, umywalki, kabiny prysznicowe, baterie, podtynkowe zestawy sanitarne, odpływy liniowe i inne),
  • zabudowa wanny (prosta lub owalna),
  • wykonywanie sufitów podwieszanych oraz ścian działowych.
Na Państwa życzenie dokonamy modyfikacji instalacji sanitarnej w zakresie niezbędnym do podłączenia armatury. Specjalizujemy się w typowych i nieszablonowych zabudowach, a naszym znakiem rozpoznawczym są idealnie proste ściany, perfekcyjnie symetryczne fugi, profesjonalnie zamontowane wyposażenie oraz estetyczne i solidne wykończenia. Doskonale wiemy, jak skomplikowane mogą być remonty łazienek, dlatego w codziennej pracy bazujemy wyłącznie na najwyższej klasy materiałach, wybierając armaturę od renomowanych producentów. Połączenie spektakularnej estetyki z solidnością, wieloletnim doświadczeniem w branży oraz przystępną ceną, to tylko niektóre powody, dla jakich warto zlecić naszej firmie remont łazienki, jeśli mieszkają Państwo w Warszawie lub okolicach.

KONTAKT

F.U. Ciszewscy

ul. Macieja Rataja 86

08-400 Garwolin

NIP: 826 216 71 88

 

KONTAKT

kontakt@glazurnictwociszewscy.pl

tel 695 168 231, 665 109 366

glazura-ciszewscy-kontakt

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS!

[recaptcha]